31.12.2014, Silvestrovský běh, Moravský Beroun

15. 2. 2014, Běh na Posluchov, Posluchov

1. 2. 2014, Slavonínská desítka, Olomouc, Slavonín

31.12.2012 Silvestrovský běh
16. 02. 2013
Tradičního Silvestrovského běhu v Moravsém Berouně se zúčastnilo 21 členů oddílu. Výsledková listina ... detail výsledku závodu

29.12.2012 Nová Ves u Rýmařova
Krajský závod v běhu na lyžích MSK pořádaný Vrbnem p. Pradědem, konaný vNové Vsi u Rýmařova. Zúčastnilo se 13 členů oddílu se ho zúčastnilo s těmito výsledky. ... detail výsledku závodu

6.1.2013 Pustevny
V prvním lednovém týdnu se uskutčnil 13. ročník a II. krajský závod Zlínského kraje v klasickémlyžování, jehož pořadatelem byla TJ Gumárny Zubří s místem konání na Pustevnách. Zúčastnilo se 11 členů oddílu. Na stupních vítězů stála pouze Sasová Katrin (1. místo) v kategorii mladší dorostenký.  ... detail výsledku závodu

12.1.2013 Nýdek
Krajský závod Moravskoslezského kraje, jehož pořadatelem byla TJ TŽ Třinec, s místem konání v Nýdku.Zúčastnilo se 9 členů oddílu  s následujícími výsledky. ... detail výsledku závodu

19.1.2013 Kasárna
Zúčastnili se 4 členové oddílu. Výsledky. ... detail výsledku závodu

20.1.2013 Dolní Lomná
Krajský závod v běhu na lyžích. Závod pořadatel uskutečnil na trase cyklostezky v Dolní Lomné. Zúčastnilo se 5 členů oddílu. Výsledky. ... detail výsledku závodu

27.1. 2013 Břidličná
43. ročník ,,Hutnické vločky" a veřejný závod v běhu na lyžích, jehož pořadatelem byla TJ Kovohutě Břidličná se uskutečnil na tratích v Nové Vsi u Rýmařova. Zúčastnilo se 9 členů oddílu. Výsledky. ... detail výsledku závodu